Webshop only SALE 15%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Lissom SLR 1

2020

€ 1.359 € 1.599

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Snel en sportief. Met deze premium lichtgewicht trekking fietsen rijd je moeiteloos de langste fietstochten.

Snel en sportief. Met deze premium lichtgewicht trekking fietsen rijd je moeiteloos de langste fietstochten.

Specificaties
  • Maten
    S,M,L
  • Kleuren
    Grey Aqua
  • Frame
    AluxX SLR-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, AluxX OverDrive Steerer
  • Stuur
    Giant Connect XC FlatBar, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Connect, ± 8 °, 31.8
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, Composite
  • Zadel
    Contact Comfort (Neutral)
  • Pedalen
    n/a
  • Shifters
    Shimano R700 2x11
  • Voorderailleur
    Shimano FD-R7000
  • Achterderailleur
    Shimano 105 RD-7000
  • Remmen
    Shimano MT500(160/160)
  • Remhendels
    Shimano MT500
  • Cassette
    Shimano CS-R7000 11S 11-32T
  • Ketting
    KMC X11-EL1 w/ Missing Link
  • Crankset
    Shimano RS510 50-34t
  • Bottom Bracket
    Shimano BB-RS500 Threaded
  • Velgen
    PR-2 Disc wheel
  • Naven
    "Front HUB SP PD-8 black with 32 spoke holes Rear Hub Formula GDC-1520 (32 hole)"
  • Spaken
    Stainless 14G
  • Banden
    CrossCut Metro 2 TLS Tire with reflective stripe,700x32C
  • Extra's
    Busch&Müller customized rear light with Z-mark reflector
  • Verlichting
    Busch&Müller LUMOTEC Eyc T Senso Plus
  • Gewicht
    13.0 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)46018,149019,352020,5
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1656,51656,51857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)78,43,178,43,178,43,1
HWielbasis (mm) (inch)104941,3107642,4109143
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45017,745017,745017,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)55721,958122,960023,6
LReach (mm) (inch)3801539715,640616
MStand Over Height (mm) (inch)53020,952320,651620,3
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technologie
D-Fuse zadelpen
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.