Webshop only SALE 17%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

LaVie SLR 0

2020

€ 1.499 € 1.799

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Ga van de gebaande paden met de nieuwe AllTour en LaVie premium trekking fietsen. Het lichtgewicht aluminium frame en hoogwaardige afmontage maken de AllTour en Lavie de perfecte metgezel voor ieder fietsavontuur.

Specificaties
  • Maten
    S,M,L
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    AluxX SLR-Grade Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour NCX D-LO Air 700C with Alloy steer, 63mm Travel
  • Stuur
    Giant Contact , Low, 31.8mm
  • Stuurpen
    Giant Connect, ± 8 °, 31.8
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, Composite
  • Zadel
    Contact Comfort (Neutral)
  • Pedalen
    n/a
  • Shifters
    Shimano Deore XT SL-T8000
  • Voorderailleur
    Shimano Deore XT FD-T8000
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT RD-T8000
  • Remmen
    Shimano M8000(160/160)
  • Remhendels
    Shimano M8000
  • Cassette
    Shimano HG81 11-34, 10 Speed
  • Ketting
    KMC X10 w/ Missing Link
  • Crankset
    Shimano T8000 46-34
  • Bottom Bracket
    Shimano Hollowtech II
  • Velgen
    Giant P-X2 700C Wheel
  • Naven
    Front HUB SP PD-8 black with 32 spoke holes Rear Hub Formula GDC-1504 (32 hole)
  • Spaken
    Stainless 14G
  • Banden
    CrossCut Gravel 2 tubeless Tire,700x45C.
  • Verlichting
    Busch&Müller LUMOTEC Eyc T Senso Plus
  • Gewicht
    14.5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,45852360023,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11455,71606,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)78,83,178,83,178,83,1
HWielbasis (mm) (inch)106842108442,7109943,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)61124,162524,663925,2
LReach (mm) (inch)38315,139415,540515,9
MStand Over Height (mm) (inch)56522,254921,653921,2
NStuur breedte (mm) (inch)59023,259023,259023,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technologie
D-Fuse zadelpen
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.