Webshop only SALE 14%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Entour E+ 1 Disc Heren

2020

€ 1.799 € 2.099

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Rij dwars door de stad op een comfortabele, gemakkelijke en stijlvolle manier. Pak de fiets naar het werk, doe boodschappen of neem gewoon een omweg omdat het zo leuk is. Langdurige ondersteuning en Smart Assist Technology maken de nieuwe Entour E+ simpelweg onweerstaanbaar.

Deze veelzijdige stads-e-bike helpt je om grotere afstanden in minder tijd af te leggen. De Entour E+ introduceert automatische ondersteuningstechnologie die precies de juiste hoeveelheid ondersteuning bepaalt en levert zodat jij moeiteloos en comfortabel kunt fietsen. Je kunt tot maximaal 300% ondersteuning instellen. De Entour E+ geeft je bovendien genoeg energie om verder te rijden met een 300 Wh, 400 Wh of 500 Wh EnergyPak.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning:

Slimme ondersteuningstechnologie biedt precies de juiste hoeveelheid kracht om jou comfortabel te laten rijden.

300% ondersteuning:

De instelbare SyncDrive Life motor kan tot maximaal 300% ondersteuning bieden. Je kunt zelf de hoeveelheid kracht instellen die past bij jouw rijstijl.

Comfort:

Door het frame met lage instap kun je gemakkelijk op- en afstappen en dat biedt een comfortabel en vertrouwd rijgedrag.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 300 / SyncDrive Life

  • Actieradius
  • Zwaar: 40 km 24 mijl
  • Goed: 80 km 49 mijl
  • Ideaal: 120 km 74 mijl
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Life, Smart Assist, 5-mode, 300% tunable support, 60Nm
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl Charge, USB charging
  • Accu
    Accukeuze (Adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Steel Blue
  • Frame
    ALUXX aluminium
  • Voorvork
    SR Suntour NEX 50mm Suspension
  • Demper
    -
  • Stuur
    Aluminium 40degree sweep
  • Stuurpen
    Aluminum angle adjustable 1¼"x 90mm
  • Zadelpen
    Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    Anti-slip
  • Shifters
    Shimano SL-M2000 9speed
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore
  • Remmen
    Tektro HDM-M275 Hydraulic Disc 160mm
  • Remhendels
    Tektro HDM-M275
  • Cassette
    Shimano HG-201 11-36T 9-speed
  • Ketting
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum 38T
  • Bottom Bracket
    -
  • Velgen
    Giant CR70 Double Wall Aluminum 622x19
  • Naven
    Aluminium 32H
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    CST Xpedium One 40x622 w/reflection
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger
  • Verlichting
    Spanninga Galeo front LEDSpanninga Solo LED rear light
  • Slot
    Abus Pro Shield 565 ART-approved (only for GB)
  • Drager
    Massload aluminum
  • Gewicht
    22.3 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)50019,755021,760023,6
BZitbuis hoek (degrees)72,0°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,26102462024,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1455,71606,31807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)431,7431,7431,7
GNaloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
HWielbasis (mm) (inch)110443,5112544,3113544,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)61624,363024,864925,6
LReach (mm) (inch)39015,440515,940916,1
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c

Technologieën

Hybrid Cycling Technology
SyncDrive Life
RideControl Charge
PedalPlus 6-Sensor Technologie
ALUXX Aluminum Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.